Kullanım Şartları

Lütfen PENTA Matbaa ve Malzemeleri Tic. Ltd. Şti  ( bundan böyle kısaca PENTA LTD olarak adlandırılacaktır) Web Sitesi’ni kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz.

  • GENEL KULLANIM ŞARTLARI

İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden PENTA LTD. Web Sitesi’nin, bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, PENTA LTD.’nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; PENTA LTD. Web Sitesinin her türlü hakkı PENTA LTD ye aittir. Web sitesinde yer alan PENTA LTD nin distrübütörü olduğu ürünlere ait tüm bilgi, çizim, resim vs haklar üretici firma ve distrübütöre aittir. Bu bilgiler 3. şahıslar tarafından izinsiz  kullanılamaz. Ürünlere ait detaylı bilgilerin, çizim yada resimlerin, distrübütör yada üretici firma logolarının her ne şekilde olursa olusun PENTA LTD nin izni olmaksızın kullanılması kopyalanması  bunu yapanların yada menfaat elde edenlerin cezai ve hukuki sorumluluğunu gerektirir. Ürün bilgilerinin izinsiz kullanımı yada ürün bilgilerinden yola çıkarak ürünlerin taklidi (aynen yada ayırt edilemeyecek şekilde benzeri) halinde gerek Türk Ticaret Kanununun Haksız Rekabete ilişkin hükümleri gerekse Fikri Sınai Mülkiyet Hukuku hükümleri uyarınca bunu yapanlara ve yararlananlara karşı hukuk ve ceza davaları açılacaktır.

Sitemize üye olanların üyeler arasındaki iletişiminden, iletişim sırasında Web Sitesi’nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, PENTA LTD. logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının PENTA LTD. dışı web sitelerinde kullanımı, başkaca web bilgililerinin PENTA LTD. sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, İnternet’in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, PENTA LTD Ş.’nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

PENTA LTD., işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

Sitemizin “üyelik” bölümünde üyelerimizin yapacağı her türlü  iş ve işlemden PENTA LTD. nin hukuki yada cezai sorumluluğu yoktur. Üyelerin site içerisindeki iletişimi kullanarak hukuka aykırı fiileri halinde yada herhangi bir sebep göstermeksizin dilediği zaman  PENTA LTD. üyenin WEB sitesine üyeliğini tek taraflı olarak silebilir. Bu hüküm “haber bülteni üyeliği” için de geçerlidir.

PENTA LTD. Web Sitesi’nde yer alan ürünlere ait  her türlü bilgi, teknik bilgi, istatistiki şekil ve değerden, teknik bilgiler kısmındaki yazıların yazım hatalarından yada uygulama hatalarından sorumlu değildir, ürünlere ait yazılan hiçbir bilgi garanti olarak adlandırılamaz, ürünlere ait garanti süresi olarak yorumlanamaz.

PENTA LTD. Web Sitesi’nin tüm tasarım ve altyapı çalışmalarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

PENTA LTD. web sitesinde yer alan teknik bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı PENTA LTD.‘nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

PENTA LTD Web Sitesi’ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve PENTA LTD.‘ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287’ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı PENTA LTD. tarafından beyan ve işbu PENTA LTD. Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir